takmicari-1600x900

Case Study Challenge: studenti FEFA osvojili prvo mesto

Tim koji su činili studenti prve godine FEFA fakulteta zajedno sa studentkinjama Poljoprivrednog fakulteta, osvojio je prvo mesto na takmičenju u rešavanju studije slučaja Case Study Challenge u organizaciji Privrednog foruma mladih i USAID od 15. do 17. maja.

Ovo takmičenje, u prostorijama Privredne komore Srbije, okupilo je studente nekoliko beogradskih fakulteta, a  ticalo se poslovanja u prehrambenoj industriji. Naši studenti, Nebojša Knežević i Andrea Antić, pokazali su zavidno znanje i veštine iz ekonomije i menadžmenta nakon samo godinu dana studiranja.

Prema oceni žirija, oni su u potpunosti ispunili zadatak koji su dobili od kompanije Slatko srce. Prepoznavši njene potrebe, definisali su najbolju strategiju za unapređenje i širenje poslovanja. Kao nagradu, imaće priliku da obave praksu u kompaniji Slatko srce na kojoj će, verujemo, pokazati svoje stečeno teorijsko, ali i praktično znanje.

Comments are closed.