Dušan Brujić – pobednik takmičenja Model WTO Belgrade

Student druge godine FEFA, Dušan Brujić, pobedio je na takmičenju Model WTO Belgrade u konkurenciji od 40 odabranih studenata iz cele Srbije. Ovim rezultatom, Dušan je dobio priliku da aprila sledeće godine predstavlja Srbiju na svetskom finalu u Ženevi.

Takmičenje Model WTO Belgrade, održava se u brojnim zemljama širom sveta, a zamišljeno je kao simulacija rada Svetske trgovinske organizacije gde studenti-takmičari putem angažovanja u komitetima, demonstriraju svoje znanje iz oblasti ekonomije, pregovaračkih veština i kreativnosti.

Pobedom na ovom takmičenju, Dušan je dokazao da je tokom studija stekao izuzetno znanje iz ekonomije, kao i praktične poslovne veštine, te zasluženo izborio svoje mesto među 70 najboljih studenata iz celog sveta.

2018-05-16T08:40:07+00:00