Vesti 2018-03-20T20:35:22+00:00

VESTI

„Doktorandi su sve važniji resurs u savremenim institucijama i kompanijama“

Prof. dr Milan Nedeljković je rukovodilac doktorskih studija Poslovne ekonomije na FEFA fakultetu i vanredni profesor iz oblasti ekonomije i finansija. Diplomirao je na Ekonomskom fakultetu u Beogradu, magistrirao na univerzitetu Essex u Velikoj Britaniji, a nakon toga doktorirao na univerzitetu Warwick 2011. godine. Tokom studiranja bio je dobitnik velikog broja nagrada uključujući i stipendiju Britanske vlade za doktorske studije.

Intervju Vladimir Poznanić

Verovatno bismo teško našli boljeg sagovornika za oblast revizije i računovodstva imajući u vidu Vaše bogato iskustvo u radu u revizorskim kućama. Na koji način profesor sa toliko iskustva u oblasti računovodstva i revizije posmatra značaj obrazovanja zaposlenih iz javne uprave na master studijama FEFA?