Budi student na 1 dan

Odaberite predavanje i postanite FEFA student na 1 dan

Kako biste stekli utisak i upoznali se sa atmosferom nastave na FEFA fakultetu, svim zainteresovanim kandidatima - učenicima završnih godina srednjih škola, pružamo mogućnost prisustvovanja na nekim od redovnih predavanja osnovnih studija ekonomije.

Time ćete se istovremeno bolje upoznati sa temama kojima se bavimo, sa našim profesorima i budućim kolegama, što vam može značajno pomoći prilikom donošenja odluke o daljem školovanju.

Shodno trenutnoj krizi izazvanoj virusom Covid 19, zarad vaše bezbednosti, svim predavanjima možete prisustvovati online putem, putem platforme Microsoft Teams.

Kako biste se prijavili, potrebno je da popunite formular pri dnu stranice u nastavku najmanje jedan dan pre održavanja odabranog predavanja, a mi ćemo vam naknadno poslati link kako biste dobili pristup.

Raspored predavanja

Mikroekonomija - prof. dr Nebojša Savić