Grafo lit: Asistent službe Finansija

Grafo lit je raspisao konkurs na osnovu programa Moja prva plata za asistenta u službi Finansija.

O kompaniji

Grafo lit d.o.o. je jedan od vodećih dobavljača papira, kartona i grafičkih materijala na području Srednje i Južne Evrope. Preduzeće posluje prvenstveno na teritoriji bivše Jugoslavije, Italije, Mađarske, Češke, Slovačke, Albanije i Grčke. Većinu svojih prodajnih artikala nabavlja u Evropskoj Uniji, i to: u Italiji, Nemačkoj, Francuskoj, Grčkoj, Austriji, Mađarskoj, Švedskoj, Finskoj, Španiji i Sloveniji, a manji deo izvan Evropske Unije: u Turskoj, Rusiji, Indiji, Kini, Indoneziji, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Makedoniji i Ukrajini.

Način realizacije prakse

Praksa će se obavljati kroz teorijski deo o poslovanju firm i, načinu rada u sektoru finansija a kroz drugi deo obuke kandidat će biti u prilici da kroz samostalni rad primeni teorijski deo obuke.

Opis posla

  • Rad u poslovnom programu Pantheon
  • Fakturisanje
  • Dnevni unos dokumenata u tabele i izveštavanje
  • Dnevno zatvaranje uplata i isplata
  • Arhiviranje dokumentacije i slanje poštom
  • Pravljenje kompenzacija, asignacija i cesija

Uslovi

  • Poznavanje rada na računaru
  • Znanje eneleskog jezika

Prijava na konkurs

Konkurs je otvoren do 21. oktobra 2022. godine, a prijavu možete izvršiti slanjem CV-ja na meil fgrujic@fefa.edu.rs

Nazad

Slične vesti

Becky računa na tebe 2024

Kompanija Becky.works poziva sve studente završnih godina fakulteta ekonomskog usmerenja ...
Vizija računovodstvo traži Junior računovođu

Vizija računovodstvo otvorila je konkurs za junior računovođu. Detalje konkursa saznajte u ...
Delta DMD: 3 meseca stipendiranog rada

Kompanija Delta Holding i Delta DMD otvorili su konkurs za 3 meseca stipendiranog rada. ...