Menadžment centar Beograd: Data Science praktikant

Menadžment centar Beograd raspisao je konkurs za posao na poziciji Junior konsultant za finansije i controlling.

O kompaniji

Menadžment Centar Beograd je Broj 1 za performanse u Srbiji. Glavni proizvodi su obuke za menadžere, konsalting i implementacija softvera. Posluju u tri divizije: controlling, Lean & Kaizen i HR. Organizovali su 15 kongresa za 4.000 učesnika, 90 sastanaka Kluba Controllera, Lean & Kaizen kluba i HR kluba, imaju 300 obuka za menadžere i izdali su 20 časopisa. Tim čini mlada i fakultetski obrazovana ekipa sa prosekom od 26 godina i rade isključivo sa velikim klijentima kao što su NIS, Telekom Srbija, SBB, Roaming grupa i sl.

Opis posla

  • Razvoj treninga iz oblasti Data Science & Business Intelligence
  • Učenje programskih jezika Python, R, SQL

  • Učenje aplikativnog softvera Power BI, Tableau
    Za ovaj posao poželjno je prethodno znanje iz neke od oblasti: Data Science, Business Intelligence, programiranje, baze podataka, SQL, Python, R, Power BI, matematičko modeliranje, statistika, matematika, itd. Naravno, ne očekujemo od tebe da si „suvi genije“ – važno je da te zanima oblast Data Science.

Šta nude?

  • Plaćena praksa: Praksa traje 2 meseca i plaćena je

  • Posao: izvanredno zanimljiv i dinamičan posao sa puno učenja

  • Ljudi: podrška starijih kolega, mentora i rukovodioca

  • Napredovanje: izvanrednu mogućnost za napredovanje u oblasti BI & Data Science

  • Ekspertsko znanje: podrška najboljih eksperata iz BI & Data Science

Prijava na konkurs

Pošalji CV na hr@mcb.rs ili 063 7004 518

Nazad

Slične vesti

Becky računa na tebe 2024

Kompanija Becky.works poziva sve studente završnih godina fakulteta ekonomskog usmerenja ...
Vizija računovodstvo traži Junior računovođu

Vizija računovodstvo otvorila je konkurs za junior računovođu. Detalje konkursa saznajte u ...
Delta DMD: 3 meseca stipendiranog rada

Kompanija Delta Holding i Delta DMD otvorili su konkurs za 3 meseca stipendiranog rada. ...