Organizaciono ponašanje 1: pojedinac u organizaciji

Živimo u više nego ikad Human-centric svetu, gde se uspešne od manje uspešnih kompanije razlikuju po talentima koje su uspele da privuku, razumeju njihove osobe i organizuju ih u uspešne timove. Kroz ovaj predmet steći ćete veštine koje će vam omogućiti da razumevanje ponašanje ljudi koji čini organizaciju bazirate na temeljnim naučnim saznanjim. Kurs će podržati razvoj vaših znanja i veština na osnovu kojih ćete moći da donosite odluke o odabiru zaposlenih i planirate njihov razvoj i usavršavanje.

• Organizational Behavior, 19th edition Published by Pearson (May 12, 2022) © 2023
  • Stephen P. Robbins San Diego State UniversityTimothy A. Judge The Ohio State University
  • Principles of Organizational Behavior: The Handbook of Evidence-Based Management, 3rd Edition
  • Craig L. Pearce (Editor), Edwin A. Locke (Editor) April 2023 672 Pages