Video intervju: Branislav Vujović

“Bitno je razumeti šta je i kako se pravi vrednost u digitalnoj ekonomiji”

Branislav Vujović, predsednik i osnivač kompanije New Frontier Group, održao je gostujuće predavanje/radionicu na master programu Digitalna transformacija  21. novembra. Poslovni modeli i nova vrednost koju donosi digitalna ekonomija bile su teme ovog predavanja. Tim povodom, mi smo mu postavili pitanja u vezi sa procesom digitalne transformacije, velikim promenama koje se dešavaju i koje će se tek dešavati, njihovog uticaja na pojedinca sa jedne i uticaja na kompanije sa druge strane, ali i da li je opravdan strah koji se najčešće uzima kao prepreka u priključivanju ovom procesu. Sve to, saznajte u intervjuu koji sledi.