Prelazak na osnovne studije FEFA fakulteta

Ekonomija i usmerenje Psihologija i biznis

Ukoliko ste već student drugog fakulteta, bez obzira na to da li ste tek upisali ili se nalazite na određenoj godini studija, imate mogućnost da postanete deo generacije studenata osnovnih studija ekonomije, odnosno deo generacije studenata usmerenja Psihologija i biznis.

Prelaskom na programe FEFA fakulteta, nećete izgubiti poene koje nosite sa položenih ispita.

Kako biste započeli proces, potrebno je da popunite formular u nastavku. Na taj način stupićete u kontakt sa fakultetskim timom koji će pružiti sve potrebne informacije ne samo o prelasku, već i o vodećem programu osnovnih studija iz oblasti ekonomskih nauka.

VAŽNO: Komisija FEFA fakulteta priznaje bodove na prijemnim ispitima drugih fakulteta Univerziteta u Beogradu

Na osnovu iskazanog interesovanja studenata koji su polagali prijemni ispit na državnim fakultetima u 2023. godini, Komisija FEFA fakulteta odlučila je da ostvarene bodove pri upisu prizna.

Prijava za prelazak na osnovne studije FEFA fakulteta