PSIHOLOGIJA PRODAJE: Imate li osećaj da neki ljudi poseduju dar za ubedljivu komunikaciju?

Drage koleginice i kolege, vidimo se na radionici Psihologija prodaje 16. maja u 15 h.

Nije tajna da određeni obrasci ponašanja i duboki psihološki mehanizmi mogu oblikovati našu percepciju i uticati na naše odluke o kupovini. Mnogi ljudi ne samo da ne umeju da koriste ove obrasce već vrlo često nisu svesni sličnih uticaja.

Zbog toga se razvila kompleksna disciplina koja ne samo da istražuje načine na koje ljudi donose odluke o kupovini, već i pruža dragocene uvide u to kako možemo uspešno komunicirati i prezentovati svoje ideje, proizvode, usluge, ali i sebe.

Zato smo organizovali radionicu upravo na ovu temu - "Psihologija Prodaje" koja će se održati na fakultetu, posvećena svim našim studentima i kolegama. „Psihologija prodaje“ je prilika da zaronite dublje u svet psihologije uz pomoć Dejana Živkovića - psihologa sa iskustvom trenera na pozicijama HR menadžera i sa preko 700 treninga u Srbiji, Crnoj Gori, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i Severnoj Makedoniji.

Kroz interaktivnu diskusiju, praktične primere i zanimljive studije slučaja, ova radionica pružiće alate i tehnike koje možete odmah primeniti u profesionalnom i ličnom životu.

Svoju prijavu pošaljite našoj asistentkinji Valentini Čolić na mail vcolicmihajlovic@fefa.edu.rs.