Francusko-srpska privredna komora: Tromesečna plaćena praksa

Francusko-srpska privredna komora raspisala je konkurs za tromesečnu praksu.

O kompaniji

Francusko-srpska privredna komora (CCIFS) je osnovana 2005. godine kao poslovni klub. 2009. godine, dodeljen joj je status komore kada je postala član mreže des Francuskih privrednih komora u inostranstvu (CCI France International).

CCIFS broji danas više od 120 kompanija u Srbiji, praktično sve francuske kompanije u Srbiji i mnogobrojna srpska preduzeća. CCIFS organizuje za svoje članove raznovrsne aktivnosti koje imaju za cilj da povećaju listu kontakata i da razviju saradnju sa različitim partnerima. Svakog meseca, Komora organizuje raznovrsne poslovne događaje : susreti članova, radionice i obuke, okrugli stolovi u prisustvu visokih zvaničnika, razna networking okupljanja

Opis posla

  • Rad na organizaciji događaja Francusko-srpske privredne komore
  • Istraživanje tržišta
  • Rad na bazi podataka, informatoru i ostalim publikacijama
  • Sortiranje, obrada i arhiviranje ulazno-izlazne dokumentacije
  • Ostali administrativni poslovi
  • Angažman je predviđen na 3 meseca (puno radno vreme) s mogućnošću produženja.

Uslovi

  • Apsolvent
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odlične organizacione sposobnosti, komunikativnost, timski rad
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje francuskog jezika je prednost

Praktikantu se nudi

  • Rad u stabilnoj i uspešnoj sredini sa tendencijom širenja
  • Pozitivna radna atmosfera i zdravi međuljudski odnosi
  • Kontakti sa brojnim preduzećima
  • Sertifikat o završenom programu prakse
  • Praktikantu će biti pokriveni troškovi prevoza i toplog obroka u iznosu od 18.000 rsd mesečno

Prijava na konkurs

Pošaljite biografiju sa fotografijom i motivacionim pismom na e-mail adresu: office@ccfs.rs

Ostale informacije o konkursu saznajte na linku ispod:

Nazad

Slične vesti

Addiko banka: Dve plaćene prakse

Addiko banka raspisala je konkurs za dve plaćene prakse. ...
AVNET: Jednogodišnja plaćena praksa

Kompanija Avnet raspisala je konkurs za jednogodišnju plaćenu praksu. ...