Accel Club: Praksa u finansijama

Kompanija Accel Club otvorila je konkurs za praksu u finansijama.

O kompaniji

U Accel Club-u kupuju i upravljaju profitabilnim i brzorastućim nezavisnim prodavcima na Amazonu, posebno onima sa odličnim brendovima, koji prodaju svoje proizvode putem najvećih tržišta na svetu: Amazona, Walmarta, eBay-a i drugih e-trgovinskih kanala. Oni integrišu poslove koje kupuju u svoju platformu i podižu prodaju proizvoda i prisustvo brendova na sledeći nivo.

Glavna tržišta i ciljne grupe koje ciljaju su SAD, Evropa, Kanada i Azija.

Opis posla

  • Pružanje podrške finansijskom timu (sa svim aspektima: računovodstvo/izveštavanje, trezor, i finansijska analitika)
  • Pomaganje u procesu mesečnog prognoziranja, analizi plana i ostvarenja trenutne performanse, prognoziranju narednih meseci
  • Pomaganje u internim i eksternim pregledima i revizijama
  • Analiziranje finansijske performanse, identifikacija trendova, i učenje kako kreirati akcione preporuke
  • Saradnja i bliska saradnja sa drugim odeljenjima u kompaniji
  • Učešće u zatvaranju mesečnih, kvartalnih, i godišnjih računa
  • Provera osnovnih dokumenata, priprema dnevnih izveštaja o bankarskoj aktivnosti
  • Pomaganje u pripremi finansijskih prezentacija za sastanke sa rukovodiocima odeljenja i izvršnim direktorima
  • Pružanje pomoći u drugim zadacima, po potrebi

Uslovi

  • Diploma iz računovodstva/ekonomije/finansija
  • Tečno znanje engleskog jezika
  • Vešt rad sa Excel-om
  • Želja za učenjem i napredovanjem u oblasti finansija

Prijava na konkurs

Ako smatrate da biste bili dobar izbor za ovu ulogu, pošaljite email timu za regrutaciju na career@accelclub.com.

Više informacija o konkursu saznajte na linku ispod.

Nazad

Slične vesti

Becky računa na tebe 2024

Kompanija Becky.works poziva sve studente završnih godina fakulteta ekonomskog usmerenja ...
Vizija računovodstvo traži Junior računovođu

Vizija računovodstvo otvorila je konkurs za junior računovođu. Detalje konkursa saznajte u ...
Delta DMD: 3 meseca stipendiranog rada

Kompanija Delta Holding i Delta DMD otvorili su konkurs za 3 meseca stipendiranog rada. ...